nadpis H1

späť

Rádiofrekvencia

Špeciálne ošetrenie, ktoré pokožke navracia pevnosť a pružnosť.

Čo je rádiofrekvencia?

Je to neinvazívna, takmer bezbolestná procedúra, ktorej princípom je šetrné prehrievanie hlbších vrstiev kože, čo v konečnom dôsledku vedie ku vypnutiu kože a novotvorbe kožného väziva – kolagénu, ktorý je najviac zodpovedný za vzhľad kože.

Aký je princíp tohto ošetrenia?

Počas ošetrenia sú molekuly polarizované pod vplyvom elektromagnetického poľa, ich energetická hladina narastá, čo zvyšuje pohyb a vibráciu častíc. Zvýšené hladiny energie vedú k uvoľneniu endogénneho tepla a spôsobujú selektívne zahrievanie tkanív do teploty 39 - 43°C.

Navyše, rádiofrekvencia stimuluje bunkovú regeneráciu, proliferáciu fibroblastov, kolagénu a elastínu.  Teplo taktiež zvyšuje priepustnosť bunkových membrán, následne zvyšuje vstrebávanie látok používaných pri tomto ošetrení.

Aký je účinok?

Pri zahriatí, objem tukového tkaniva a zníženie objemu tela klesá. Súčasne, rádiové vlny stimulujú krvný obeh, čo má pozitívny vplyv na bunkovú výživu.
Zvýšenie telesnej teloty o 1°C urýchľuje metabolizmus o 3,6%, čo napomáha telu účinne vyhnať toxíny z tela.

Pôsobením tejto technológie sa zlepší kondícia kože o 5 – 10 rokov.

Ako prebieha ošetrenie?

Ošetrenie trvá v priemere asi 20 – 30 minút.  Ošetrený klient sa môže vrátiť k bežným aktivitám. Ošetrenie,tak ako pri iných rejuvenizačných procedúrach, nie je jednorázové a je potrebné ho aspoň 4 – 6 krát zopakovať.

Rýchly kontakt

Dermaklinik -
Klinika estetickej medicíny

Adresa:
Kalinčiakova 26, Košice

Telefón:
0907935321
                             
Email:
info@dermaklinik.sk


Otváracie hodiny:

Po

08:00

-

20:00

Ut

08:00

-

20:00

St

08:00

-

20:00

Št

08:00

-

20:00

Pi

08:00

-

16:00

So

PODĽA OBJEDNÁVOK

Kontaktný formulár