nadpis H1

späť

Dermapen

Úžasná svetová novinka mini-invazívnej mezoterapie bez rekonvalescencie

Čo je Dermapen?

Dermapen je automatizovaný mini-invazívny systém, ktorý zvyšuje vstrebávanie produkto cez pokožku  a prirodzene stimuluje kolagén a elastín s minimálnym epidermálnym narušením. Má automaticky riadené vibračné mikroihličky, ktoré  znižujú bolestivosť a nepohodlie klienta.

Pre koho je dermapen určený?

Toto špeciálne ošetrenie je určené pre ľudí, ktorí chcú zlepšiť stav svojej pleti. Napomáha zlepšeniu stavu kože, omladzuje ju , pôsobí ako lifting, zjemňuje vrásky a jemné linky, minimalizuje veľkosť pórov, vyrovnáva jazvy po akné, zlepšuje hojenie rán, zmenšuje viditeľnosť strií, lieči a zlepšuje stav alopécií.

Aký je rozdiel medzi Dermapenom a Derma rollerom?

Dermapen narozdiel od Derma rolleru spôsobuje minimálne epidermálne poškodenie, čo znamená menšiu bolestivosť a takmer žiadne krvácanie. Dermapen má jednoduchšiu manipuláciu okolo všetkých tvárových kontúr a jeho vertikálne ihličky ľahšie prenikajú do tkaniva a bez rizika ich ohnutia, čo Derma roller nevie zaručiť.

Ako toto ošetrenie prebieha a aký je jeho princíp?

Na očistenú tvár sa nanesie aplikovaný materiál a prístroj sa nastaví podľa typu pleti. Hĺbka prieniku mikroihličiek je nastaviteľná od 0,5 – 2,5mm a podľa prieniku je nastaviteľná aj vibrácia týchto mikroihličiek. Tieto kanáliky penetrácie sa uzavrú v priebehu niekoľkých minút, nastáva nabudenie tvorby kolagénu a rýchleho hojenia. Vrstva epidermy sa stáva silnejšou a tvorba kolagénu stále pokračuje v priebehu niekoľkých týždňov. Cez mikrokanáliky aktívne látky aplikovaného materiálu infiltrujú hlbšie vrtsvy epidermy a tak bunkové membrány a DNA sa začína regenerovať.

Vyžaduje si toto ošetrenie nejaké špeciálne opatrenia?

Samotné ošetrenie pozostáva z aplikácie materiálu podľa ošetrovanej oblasti, po absorbovaní tohto materiálu sa nanesie špeciálna hydratačná maska, ktorá umožní lepšiu regeneráciu a zlepší samotný priebeh ošetrenia. Minimálne 3 dni po ošetrení sa odporúča používať fotoprotekciu s vysokým ochranným faktorom.

Aké sú kontraindikácie?

Kontraindikáciou sú vírusové kožné choroby (herpes simplex), hnisavé prejavy akné, liečba Isotretinoinom (Roaccutan) a ošetrenie sa neodporúča 14 – 21 dní po aplikácii botoxu a výplňových materiálov.

Rýchly kontakt

Dermaklinik -
Klinika estetickej medicíny

Adresa:
Kalinčiakova 26, Košice

Telefón:
0907935321
                             
Email:
info@dermaklinik.sk


Otváracie hodiny:

Po

08:00

-

20:00

Ut

08:00

-

20:00

St

08:00

-

20:00

Št

08:00

-

20:00

Pi

08:00

-

16:00

So

PODĽA OBJEDNÁVOK

Kontaktný formulár