nadpis H1

späť

Annemarie Börlind

V našej klinike sa pracuje exkluzívne s certifikovanou prírodnou kozmetikou ANNEMARIE BÖRLIND, ktorá predstavuje absolútnu špičku v prírodnej kozmetike. Je držiteľom certifikátov EcoControl, BDIH, CSE, Vegan a GMP, čím garantuje prírodné zloženie produktov, najvyššiu kvalitu a účinnosť produktov.  

Všetky produkty ANNEMARIE BÖRLIND neobsahujú sporné a škodlivé látky, ktoré nie sú 100% biodegradabilné ako PEG, hliník, parafíny, parabény, ropné deriváty, silikónové, minerálne oleje a polycyklické zlúčeniny, nanočastice, sulfáty, syntetické vône a farbivá. Produkty neobsahujú živočíšne výťažky alebo výrobky testované na zvieratách. 

Dôraz sa kladie aj na ekologickou únosnosť výroby, vrátanie recyklovateľných obalov. Verejnosti je známa aj sociálna únosnosť výroby a podpora „Fair Trade“ výrobných projektov v krajinách tretieho sveta. Výrobca ANNEMARIE BÖRLIND používa iba zložky pochádzajúce výhradne z certifikovaných voľne žijúcich rastlinných zdrojov, vypestovaných pod ich priamou kontrolou. 

Dermaklinik vám prináša starostlivo vybraný sortiment práve týchto produktov - kvalitnej prírodnej bio kozmetiky ANNEMARIE BÖRLIND a dermakozmetiky DADO SENS, kozmetiku vhodnú pre všetky vekové kategórie a všetky typy pleti.  

Všetky produkty odpovedajú prirodzeným procesom kožného aparátu – napr. podporujú denný a nočný rytmus pokožky. Stimulujú zdravú rovnováhu pokožky a aktivujú  jej prirodzené sily, ktoré vedú k vlastnej náprave. Produkty  ANNEMARIE BÖRLIND nielen chránia a ošetrujú, harmonizujú prirodzené funkcie či zlepšujú vzhľad, majú aj povzbudzujúce účinky a urýchľujú proces bunkovej obnovy a regeneráciu pokožky.

Celá škála produktov bola vytvorená kombináciou čistých prírodných ingrediencií, najmodernejších dermatologických poznaní vplyvov jednotlivých zložiek na pokožku, ich znášanlivosť a jej optimálnu vyváženosť. BÖRLIND vyvíja a produkuje svoje výrobky tak, aby spĺňali všetky potreby každého typu pleti, vrátane citlivej a alergickej pokožky. Kladie veľký dôraz na starostlivý výber ingrediencií tak, aby v žiadnom prípade neboli použité vo výrobkoch zložky, ktoré by mohli potenciálne vyvolať nežiadúce reakcie. 

PREČO SA ZVERIŤ DO RÚK NAŠIM PROFESIONÁLKAM?

Naše kozmetičky úspešne ukončili intenzívny vzdelávací program ANNEMARIE BÖRLIND a DADO SENS,  sú odborne vyškolené a v starostlivosti o vašu pleť pristupujú s tou najvyššou odbornosťou a profesionalitou. Všetky pleťové ošetrenia vám okrem viditeľného účinku na pleť zabezpečia skvelý relaxačný zážitok. 

PONUKA  OŠETRENÍ 

Annemarie Borlind  je výnimočný salónny koncept pre pleť ale aj telo, založený na produktoch adaptovaných stavu pleti a individuálnym problémom jednotlivých zákazníkov, preto poskytuje optimálnu účinnosť a nezabudnuteľný zážitok. Špeciálne masážne a ošetrujúce techniky s produktmi od ANNEMARIE BORLIND doplňujú program celého konceptu 

Voda ktorá sa používa v produktoch ANNEMARIE BORLIND pochádza z prameňa  „WALTER-LINDNER-SPRING „ ktorá sa nachádza v kúpeľnom regióne v Nemecku, známym pre jeho liečivú silu. Je bohatá na minerálne látky ako napríklad draslík, magnézium, kalcium, zinok

Pleťové ošetrenia sa aj vďaka kozmetiky ANNEMARIE BORLIND stávajú výnimočne, nadštandartné a luxusné. Je dôležité dopriať si blaho a krásu tela a mysle. 

Hydro-active ku ošetreniu

10 €

Ošetrenie OMNILUX REVIVE

40 €

dĺžka ošetrenia 40minút 

Ošetrenie pozostáva z použitia úzko-pásmového monochromatického  žiarenia vysielaneho  LED diódami určitej vlnovej dĺžky a kombinácii ošetrujúcich prípravkov ,  ktoré zlepšujú bunečnú aktivitu a majú celkový omladzujúci efekt na pokožku . Ošetrenie sa vykonáva samostatne , alebo v kombinácii s iným ošetrením  . Akákoľvek kombinácia OMNILUXU 30 €

Ošetrenie BIOACTIVE

55 €

dĺžka ošetrenia 60minút 

ošetrenie pozostáva z profesionálneho odlíčenia očí,  nanesenia  jemného peelingu, hydrosolu, hyalurónového  hydratačného  séra,  hydratačných ampuliek a pleťových olejov. Túto zmes účinných látok prepravíme do pokožky  prístrojom , kt. zabezpečí dobrý prienik do pokožky a jej hydratáciu. . Nanesenú laserovú gélovú masku aktivujeme biostimulačným laserom a následne použijeme  hydratačný krém .

Schéma ošetrenia AQUANATURE stimuluje a aktivuje hydratáciu pokožky , uhasí „smäd pokožky“ a pleť bude vyzerať sviežo a živo.

Ošetrenie VITALITY

68 €

dĺžka ošetrenia 90minút 

ošetrenie pozostáva z profesionálneho odlíčenia očí,  mechanickej  mikrodermabrázie , ktorá odstraňuje odumreté  bunky rohovej vrsty , zjemňuje  rozšírené póry , pigmentové škvrny , drobné jazvičky po akné a celkove  spevňuje  pokožku. Po prebrusení sa nanesie ukľudňujúci gél a pleťový olej a aplikuje sa ultrazvuk  . Nanesieme ukľudnujúcu masku alebo krémovu hydratačnú masku, ktorú necháme pôsobiť. Na záver aplikujeme denný krém s ochranným faktorom. 

Schéma ošetrenia s LL REGENERATION dodáva pleti, ktorá má jemné vrásky a stratila elasticitu, mladší a žiarivejší vzhľad. Prirodzená vitalita pleti je posilnená a obnovená. Ošetrenie zahŕňa masáž tváre a krku.

MASÁŽ  ANNE MARIE + KONCENTRÁTY

40 €

60 minút

MASÁŽ  KU OŠETRENIU

20 €

Liftingové ošetrenia

Ošetrenie NATUROYALE BIOLIFTING

85 €

dĺžka ošetrenia 90minút 

ošetrenie pozostáva z profesionálneho odlíčenia ,  nanesieme hydrosolu, oleja  z ruží a prístrojového  RÁDIOFREKVENČNÉHO  ošetrenia  tváre so  stimuláciou kolagénu a elastinu. Následne  nanesieme masážny krém a prevádzame liftingovú masáž tváre s celkovým ukľudnením pokožky. Po masáži aplikujeme BIOLIFTING modelovaciu masku a súčasne vykonávame masáž rúk,  kde špecialnými ťahmi  spevňujeme ochabnutú pokožku .  

Schéma ošetrenia s NATUROYALE BIOLIFTING  - stimuluje tvorbu kolagénu, zvyšuje hustotu spojivových vlákien a spevňuje kontúry.  Používame vzácne a hodnotné esencie pre obzvlášť náročnú pleť

Ošetrenie MESODERM  INTENSIVE

130 €

dĺžka ošetrenia 60minút 

ošetrenie pozostáva z profesionálneho odlíčenia očí a tváre s následným  nanesením jedinečnej kombinácie látok  v podobe roztokov s účinnými látkami ako je kyselina hyaluronová , kolagén, elastín, množstvo druhov vitamínov ako A, E, D , C a iných látok. Látky sú do pokožk vpravené za za pomoci mikro-ihličiek až do hĺbky 0,5 mm - 2,5 mm . Po ošetrení  nanesieme HYDROSOL a pleťový olej  LEVANDUĽA ,  ukľudníme  a zmiernenime  sčervenanie a následne aplikujeme  INTENZÍVNU MASKU z morských rias alebo UKĽUDŇUJÚCU MASKU 

Schéma ošetrenia so ZZ SENSITIVE starostlivo ošetruje a upokojuje stresovanú a po rôznych úkonoch citlivú pokožku , posilňuje prirodzenú obranyschopnosť a stabilizuje rovnováhu pokožky

KU AKEJKOĹVEK PROCEDÚRE NAD

50 €

MASÁŽ RÚK ZDARMA.

OŠETRENIA PRE NEOHOLENÝCH PÁNOV SO ZĽAVOU 40 %

Rýchly kontakt

Dermaklinik -
Klinika estetickej medicíny

Adresa:
Kalinčiakova 26, Košice

Telefón:
0907935321
                             
Email:
info@dermaklinik.sk


Otváracie hodiny:

Po

08:00

-

20:00

Ut

08:00

-

20:00

St

08:00

-

20:00

Št

08:00

-

20:00

Pi

08:00

-

16:00

So

PODĽA OBJEDNÁVOK

Kontaktný formulár