nadpis H1

späť

3D niťový facelift

Najnovším trendom v omladení tváre sú 3 D kanylové nite,ktoré predstavujú kompromis medzi lekárskou estetikou a plastickou chirurgiou.Z oboch týchto prístupov si táto metóda vybrala to najlepšie.Jedná sa o ambulantný zákrok s minimálnym rizikom a rekonvalescenciou,zároveň prináša výsledky porovnateľné s plastickou chirurgickou operáciou.Lifting po aplikácii je výrazný a prirodzený.

V čom je výhoda oproti mezonitiam?

Hlavný rozdiel medzi mezoniťami a kanylovou 3D niťou je predovšetkým v ich charakteristike,  3D niťe majú umiestnené ostne zo všetkých strán a po celej dĺžke ,čím dochádza k dokonalej fixácii a ešte lepšiemu liftingovému efektu.

Ako sa zákrok prevádza?

Zákrok sa prevádza v lokákálnej anestézii znecitlivujúci krém ,aplikácia lokálneho anestetika tenkou ihličkou v mieste zavedenia kanyly/.Niť sa aplikuje pomocou kanyly,netreba sa obávať výraznej bolestivosti. Samotný zákrok trvá cca 45 min-1,5 hod.,záleží od veľkosti ošetrovanej plochy. Približne 14 dní po aplikácii je potrebné nosiť špeciálny fixatér /maska ,kt.sa používa po facelifte/, šetrenie žuvacieho svalu /nežuvať žuvačky,jablká/ ../Po ošetrení može byť malý opuch a výnimočne malá modrina..Zákrok sa dá kombinovať s aplikáciou kys.hyalurónovej a s mezoniťami.

Rýchly kontakt

Dermaklinik -
Klinika estetickej medicíny

Adresa:
Kalinčiakova 26, Košice

Telefón:
0907935321
                             
Email:
info@dermaklinik.sk


Otváracie hodiny:

Po

08:00

-

20:00

Ut

08:00

-

20:00

St

08:00

-

20:00

Št

08:00

-

20:00

Pi

08:00

-

16:00

So

PODĽA OBJEDNÁVOK

Kontaktný formulár