nadpis H1

O nás

Dermaklinik má už desaťročnú tradíciu .

I keď Dermaklinik,  ako klinika estetickej medicíny  začala svoju novú éru v nových priestoroch na Kalinčiakovej ulici v Košiciach na jeseň roku 2014, má za sebou už 10 ročnú tradíciu v poskytovaní služieb estetickej medicíny. Z priestorov polikliniky nad Jazerom, kde MUDr. Veronika Becková zavádzala do praxe novinky v oblasti estetickej dermatológie, laserovej medicíny a lekárskej kozmetiky ako prvá v Košiciach, sa Dermaklinik presťahovala do svojich nových exkluzívnych priestorov navrhnutých presne pre tento účel, kde svoju činnost ešte rozšírila o služby v oblasti plastickej chirurgie. Svojimi priestormi a technickým vybavením sa vyrovnáva medzinárodným súkromným klinikám s týmto zameraním.

Ako už mnohokrát v minulosti aj v súčasnosti prinášame svojim klientom najnovšie a najúčinnejsie metodiky a technologické postupy, založené na štúdiu, školeniach a praktických workshopoch s tou najmodernejšou a najkvalitnejšou technikou celosvetove dostupnou.

A čo je najdoležitejšie, robíme to čo je pre nás súčasne aj koničkom, radosťou a uspokojenim - poskytnúť každému z našich klientov  to, čo je pre neho najvhodnejšie s ohľadom na výsledok a bezpečnosť.

Radi Vás privítame v našej novej klinike
MUDr. Veronika Beckova, Mudr. Jozef Beck a kolektív Dermaklinik

Rýchly kontakt

Dermaklinik -
Klinika estetickej medicíny

Adresa:
Kalinčiakova 26, Košice

Telefón:
0907935321
                             
Email:
info@dermaklinik.sk


Otváracie hodiny:

Po

08:00

-

20:00

Ut

08:00

-

20:00

St

08:00

-

20:00

Št

08:00

-

20:00

Pi

08:00

-

16:00

So

PODĽA OBJEDNÁVOK

Kontaktný formulár